Виховна робота

Їжа — один з основних ресурсів для життєдіяльності нашого організму. 


https://www.instagram.com/tv/CZR5iSYJMZz/?utm_medium=copy_link



Правда чи фейк(інформаційні матеріали):



Міста-привиди Чорнобиль | Прип'ять | ЧАЕС (Ghost towns | Chornobyl | Prypiat’)








Земля - наш спільний дім (22 квітня - День довкілля)










Изображение
Сьогодні, 8 травня, в Україні і в світі відзначається День пам'яті і примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни.
Пам'ятний день 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини, в Україні встановлений указом Президента від 24 березня 2015 року. Таким чином, Україна почала нову традицію проведення 8 та 9 травня в європейському дусі пам'яті і примирення.
Відповідно до указу, метою святкування є гідне вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні і висловлення поваги всім борцям проти нацизму.
     Друга світова війна стала найкривавішою і найжорсто кішою в історії людства. Цей день присвячений пам'яті тих понад 80 млн осіб, чиє життя було обірване насильством світового масштабу.
Як відомо, 7 травня 1945 року було підписано Акт військової капітуляції Німеччини, який набув чинності 8 травня о 23:01. З цієї нагоди в цей день у багатьох містах Європи і США були проведені багатолюдні святкування. Однак, на вимогу Кремля, 8 травня 1945 року, о 22:43 за середньоєвропейським часом (00:43 9 травня за московським), в передмісті німецької столиці Карлсхорсті був підписаний ще один "Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини". За своєю суттю він підтвердив аналогічний документ, підписаний днем ​​раніше в Реймсі, і підтвердив час припинення вогню - 8 травня о 23:01 за середньоєвропейським часом (9 травня о 1:01 за московським).
У листопаді 2004 року, рішенням 59 сесії Генеральної Асамблеї ООН, 8 і 9 травня були оголошені Днями пам'яті і примирення. У резолюції ООН пропонується державам-членам ООН, неурядовим організаціям і приватним особам відзначати один або обидва ці дні - 8 і 9 травня, як День пам'яті всіх жертв Другої світової війни.



ТЕСТ : що ти  знаєш про свою державу?
https://myukraine.org.ua/test-shho-ti-znayesh-pro-svoyu-derzhavu/ 


Гарні привітання на Великдень 2020 віршами для SMS та своїми ...
















В Україні 12 квітня відзначається як День працівників ракетно-космічної галузі. Свято було встановлене у 1997 році указом  президента країни Леоніда Кучми, щоб відзначити заслуги українських інженерів, вчених і промисловців, причетних до підкорення космосу.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/lite/holidays/10952795-sogodni-u-vsomu-sviti-vidznachayut-den-kosmonavtiki-listivki-i-privitannya.html

Музей Космонавтики Житомир


https://youtu.be/3OrUk-YFEhk?t=1



  ВІРТУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ

      БАТУРИН


         СУМИ

Вулиця Воскресенська у Сумах


    3D-екскурсії музеями України: Від "Пирогово" до "Хортиці"


Музей книги і друкарства України




Немає коментарів:

Дописати коментар